Menu
Meiden B1
Mini's
- 2018 Editie
- Reglementen
- Uitgebreide reglementen
Informatie Hazewind
- Bestuur/Commissies
- Trainers/Coaches
- Scheidsrechters
- vrijwilligers regeling
- Reglement sporthallen
- Reglement competitie
- Aanmelding lidmaatschap
- Toestemmingsverklaring AVG
- Privacy Beleid
Informatie NHV
Meiden B1

 

Coach: Marcel Smit, Harold Wolterman
Trainingstijden:

Dinsdag      18:30 - 19:30 uur

Donderdag 19:00 - 20:30 uur

Trainers Marcel Smit, Harold Wolterman
Keepertraining:  
     
Poule: Hazewind DB1 Gieten
NO-Nrd DB-02 Z S.V.W.W DB1  
  H.V.C DB1  
  Actief P. DB1  
  Actief Kl. DB1  
  F.H.C. DB1  
  H.V.R. '97 DB1  
  Borger DB1  
  SVBO DB2  
  Doles DB1  
  Exito DB1  
     
     
     

Van links naar rechts bovenste rij:

Marcel Smit (trainer), Henk-Jan Hadderingh (sponsor), Rob Boerema (sponsor), Erik Kinds (sponsor), Hans Hoekstra (sponsor) en Harold Wolterman (trainer)

Van Links naar rechts middelste rij::

Nienke Boerema, Eline Wolterman, Ilse Hilbrands, Hedwig Kinds, Femke van Groeningen, Chayenne Lina, Sabrina Dijkstra, Joanne Posthouwer en Daphne van Groeningen

Van Links naar rechts onderste rij:

Anouk Greving, Anna Hoekstra, Madelief ten Brinke en Shannon Posthouwer 

   

 

Foto gemaakt in seizoen 2018/2019

     




Programma / Uitslagen 2018/2018
DatumTijdNr.ThuisUitUitslag

30-09-201811:00547Hazewind DB1-Doles DB117-11
07-10-201812:257504S.V.W.W. DB1-Hazewind DB115-7
14-10-201811:007697Hazewind DB1-H.V.R. 97 DB114-13
04-11-201811:004473Hazewind DB1-Actief P. DB17-14
11-11-201811:001203H.V.C. DB1-Hazewind DB115-15
18-11-201811:005869Hazewind DB1-Actief Kl. DB117-15
25-11-201810:1510084Exito DB1-Hazewind DB14-27
02-12-201811:005619Hazewind DB1-Borger DB116-18
09-12-201815:404868SVBO D2-Hazewind DB122-10
16-12-201811:001107Hazewind DB1-F.H.C. DB114-14
05-01-201918:00535Doles DB1-Hazewind DB12-13
13-01-201911:007452Hazewind DB1-S.V.W.W. DB15-10
20-01-201913:103926H.V.R. 97 DB1-Hazewind DB18-15
03-02-201912:404452Actief P. DB1-Hazewind DB114-6
10-02-201911:006749Hazewind DB1-H.V.C. DB117-19
16-02-201919:153292Actief Kl. DB1-Hazewind DB119-10
10-03-201911:0010094Hazewind DB1-Exito DB139-5
17-03-201911:101558Borger DB1-Hazewind DB115-15
24-03-201911:003507Hazewind DB1-SVBO D29-18
07-04-201912:507626F.H.C. DB1-Hazewind DB121-10


Stand 2018/2019
 TeamGespeeldPuntenWinstVerliesGelijkVoorTegenSaldo
 
#TeamGespeeldPuntenWinstVerliesGelijkVoorTegenVerschil
1WM Kozijnen/SVBO DB220361820493159334
2S.V.W.W. DB120361820355168187
3Actief P. DB120291343278156122
4F.H.C. DB12024117232625076
5Borger DB12024117232425965
6Actief Kl. DB12022108229824157
7Hazewind DB12017710328327211
8H.V.C. DB1 20146122277346-69
9H.V.R. '97 DB120105150211280-69
10Doles DB12063170141363-222
11Exito DB1202119086578-492